Przejdź do głównej zawartości
Wróć na stronę główną
Wróć na stronę główną
Najczęściej zadawane pytania
Szukaj
Kia Charge
Konto i umowa
Konto
Konto
Jak długo trwa aktywacja mojego konta Kia Charge?
Czy mogę używać Kia Charge do celów biznesowych?
Jak mogę zmienić konto prywatne na konto biznesowe?
Jak mogę zaktualizować adres na fakturze?
Jak usunąć konto Kia Charge?
Dlaczego nie mam już dostępu do mojego konta?
Jak mogę zresetować moje dane logowania?
Jakie dane mogę zmienić na moim koncie Kia Charge?
Jak mogę poruszać się po moim koncie i umowach na stronie Kia Charge?
Co się stanie z moim kontem Kia Charge, jeśli zgubię kartę kredytową?
Dlaczego moje konto zostało zablokowane i dlaczego otrzymałem przypomnienie o płatności lub wezwanie do zapłaty?
Potrzebujesz natychmiastowej pomocy?
* Koszt połączenia zależy od kraju i sieci z której dzwonisz.
Numer telefonu:
+48 22 152 12 83
E-mail:
pl@kiacharge.com
Nasz dział obsługi jest dostępny w następujących godzinach:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00